TechnoSehir

İnstagramda Messenger Dönemi Başlıyor!

İnstagramda Messenger Dönemi Başlıyor!

İnstagram’da Messenger Dönemi Başlıyor.

Facebook mevcut kullanıcı sayısını artırabilmek için Messenger uygulamasını getirmişti ve başarılıda olmuştu. Facebook bu kez messeger uygulamasının aynısını instagram için planlıyor. Facebook sunmuş olduğu Messenger uygulamasıyla kullanıcı sayısını artırmayı ve kullanıcılar arası mesajlaşmayı kolaylaştırmayı başarmıştı. Facebook bu kez diğer sosyal medya devi olan İnstagramada kullanıcılar arası mesajlaşmayı kolaylaştırmak için Direct uygulamasını getirmeyi planlıyor. Bu uygulama instagramdaki direct mesajın yerini alacak ve ayrı bir uygulama biçiminde çalışacak.Uygulama üzerinden mesajlaşma yanında resim ve video gönderip alabileceksiniz.

Facebook Uygulamayı İsrail, İtalya, Şili, Portekiz, Türkiye ve Uruguay olmak üzere 6 ülkede test olarak yayınlayacak.Uygulama İOS ve Android platformlarında test olarak sunulacak olup sonuçlar olumlu olduğu taktirde tüm ülkelerde yayınlanmaya başlanacak.

İnstagram’ın getireceği bu yeni uygulama ile birlikte aktif olarak kullanıcılar arası mesajlaşma bakalım diğer mesajlaşma platformların dan Facebook Messenger ve WhatsApp uygulamaları arasında ne kadar popüler olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.