Kapat

İnstagram’a gelen yeni özellik Stop-Motion

Anasayfa
Sosyal Medya İnstagram’a gelen yeni özellik Stop-Motion

İnstagrama gelen yeni özellik Stop-Motion

Her geçen gün yeni bir özellik getiren, ve dünyanın en popüler sosyal platformlarından biri olan İnstagram Süper Zoom özelliğinden sonra Stop-Motion özelliğini de uygulamaya kazandırdı.

İnstagram kullanıcıları Hikayeler kısmında bulunan seçenekler arasında yer alan Stop-Motion özelliğiyle eğlenceli videolar yakalayabilme fırsatını yakalacaklar. Arka arkaya çektiğiniz fotoğrafları birleştirip GIF tarzı bir video oluşturmuş olacaksınız.

Stop-Motion özelliğiyle arka arkaya çekeceğiniz fotoğraflara uygulama üzerinde bulunan çıkartmalar, etiketler ve yazılarla zenginleştirip video şekline getirebilir ve hikayelerinizde paylaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bu özellikte düzenleme durumu olmadığı için çekeceğiniz fotoğrafları net bir şekilde karar verip öyle çekmeniz.

Bu özellik şuan sizde bulunmuyorsa ise muhtemel uygulamanız güncelleme almamıştır. Güncellemeleri kontrol ederek instagram uygulamanızı güncelleyebilirsiniz. Stop-Motion özelliğini kullanmak için güncelleme yaptıktan sonra uygulamadaki Hikayeler kısmında, alt kısımda bulunan seçeneklerden Stop-motion seçeneğine gelip fotoğraflarınızı çektikten sonra isteğe göre çıkartma, etiket veya yazı ekleyerek 1 dk’lık gif oluşturup arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Android Nougat 7.0
Samsung Galaxy J7 Prime (2017) Nougat güncelleme geldi.

Samsung Galaxy J7 Prime Nougat güncelleme geldi. Yaklaşık olarak 1.5 ay önce 2016 modeline gelen Android Nougat Nihayet 2017 modeli...

Kapat