TechnoSehir

İnstagram’a birden fazla hesap ekleme Nasıl yapılır ?

İnstagram’a birden fazla hesap ekleme Nasıl yapılır ?

İnstagram’a birden fazla hesap ekleme Nasıl yapılır ?

800 milyondan fazla kullanıcısı olan İnstagram da birden fazla hesabınız var ise bu yazı tam size göre. Günlük hayatta bir hesabınız var ancak bir kaç hesap daha eklemek istiyorsunuz bu websitenize ait veya firmanıza özel hesaplar olabilir ve bu hesaplarınızı kendi kişisel hesaplarınızla birlikte takip etmek, hesaplar arası geçiş yaparak mümkün.

Şimdi Hesap ekleme kısmına geçelim.

İnstagram uygulamasına herhangi bir hesabınızdan giriş yaparak aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacak.

Öncelikle olarak giriş yaptığınız hesabınızdan profil sayfasındayken uygulamanın sağ üst köşesinde bulunan üç noktayı seçiyoruz.

Daha sonra en alt kısımda bulunan “Hesap Ekle” seçtiğinizde İnstagramın giriş ekranına yönlendirileceksiniz. Bu kısımda normal instagram hesabınızla giriş ve facebook hesabınızla giriş seçeneği göreceksiniz. Ekleyeceğiniz hesap facebook hesabınızla ilişkili ise direk olarak facebook seçeneğinden ekleme yapabilirsiniz.

Ekleme işini tamamladıktan sonra giriş yapmış olacaksınız ve Uygulamanın sağ alt kısmında bulunan profil resmine basılı tutuğunuzda yukarı doğru eklediğiniz hesaplar yer alacaktır. Geçiş yapmak istediğiniz hesabın üzerine tıklayarak geçiş işlemini yapabilirsiniz.

 

Evet yazımız bu kadar bir diğer Nasıl Yapılır? Makalemizde görüşmek üzere.

Sorularınızı yorum kısmında bizlere iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.