Kapat

Huawei P9 Lite Satışta

Anasayfa
Mobil Huawei P9 Lite Satışta

Huawei tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan ve satışa çıkması için bir aylık gibi bir süre öngörülen cihaz Almanya’da online olarak satışa çıkarıldı.

Huawei akıllı telefon pazarına girmek için oldukça iddialı bir modeli üretirken Huawei P9 olarak adlandırılan bu modellerin ilk satışı Almanya’da başladı. Her ne kadar resmi olarak cihazlar satışa çıkarılmamış olsa da Almanya’da bir internet sitesi Huawei’nin yeni modellerini kullanıcılara sunmaya başladı.

299 Euro üzerinden satışa çıkarılan telefon büyük bir ilgi görürken Huawei tarafından resmi olarak telefonun ne zaman satışa çıkartılacağı ve özellikle Türkiye’de telefonun ne zaman satın alınabileceği merak ediliyor.

Huawei ürettiği yeni model ile hedeflerini yükseltirken, telefonun dünya genelinde satışa çıkmasının ardından yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. Yüksek donanım özellikleri ile kullanıcıların telefondan beklediği tüm işlemleri yerine getirmeye amaçlayan Huawei P9 için tanıtımdan öğrenildiği gibi özellikler şöyle;

5.2 Inç Full Hd Ekran

Sekiz Çekirdekli Huawei Kirin 650 İşlemcisi

3 GB RAM

16 GB Depolama

13 MP Çift Arka Kamera

8 MP Ön Kamera

3000 MAh Batarya

7.5 Mm Kalınlık

147 Gram Ağırlık

Önceki yazıyı okuyun:
300 TB’lik CERN Verileri Erişime Açıldı!

Büyük Hadron Çarpışma deneyleri ile dikkatleri üzerinde toplayan bilim merkezi, 300 TB'lik dev arşivi ücretsiz olarak erişime açtı. İşte konuyla...

Kapat