TechnoSehir

Huawei Mate 30 Pro’nun Bazı Özellikleri Sızdırıldı

Huawei Mate 30 Pro’nun Bazı Özellikleri Sızdırıldı

Piyasaya sürülmesine daha 5 aydan fazla süre olmasına rağmen, Huawei Mate 30 Pro’nun bazı özelliklerinin sızdırılması bizi oldukça heyecanlandırdı. Ve biz de paylaşılan özellikleri sizlere sunmak için oldukça heyecanlıyız. Huawei’nin yeni amiral gemisi Mate 30 Pro’nun özelliklerini incelediğinizde inanın siz de heyecanımızı paylaşacak ve piyasaya çıkmasına odaklanacaksınız. Eğer hazırsanız işte 2019’un belki de en çok beklenen telefonu Huawei Mate 30 Pro’nun tüm teknik detayları…

 

Yenilikçi İyileştirmeler İle Sunulacak

Huawei Mate 30 Pro’nun birçok özelliği yenilikçi iyileştirmeler ile sunulacak. Özellikle 5G modeminin yeni teknoloji ile geliyor olması, bizi en çok heyecanlandıran özelliği olacak. Bildiğiniz üzere Huawei, 5G teknolojisini Dünya’da en güçlü ve etkin kullanan marka. Bu özelliğini tüm ihtişamı ile Huawei Mate 30 Pro‘da kullanacak Huawei’nin adeta bir güç gösterisi yapacağına kesin gözü ile bakılıyor.

Dahili parmak izi ile sunulacak cihaz, BOE 6.71 inç ekranı ile geliyor. Balong 5000 5G teknolojisi kullanılan telefonun 7nm kalınlığa sahip Kirin 985 işlemciyi barındırması önemli detaylardan biri. Her ne kadar 5G teknolojisi bu cihazda kullanılacak olsa da aynı işlemcinin 4G versiyonu da mevcut. Bu da daha uygun fiyatlı bir Mate 30 Pro anlamına geliyor.

 

Huawei Mate 30 Pro’nun Teknik Özellikleri

Sızdırılan bilgiler arasında Huawei Mate 30 Pro’nun bazı teknik detayları yer alıyor. Tam olarak tüm teknik detaylar ortaya çıkmamış olsa da Technosehir olarak büyük bölümüne eriştiğimizi ve sizlerle paylaştığımızı belirtmek isteriz. Bu özellikler arasında; 6.71 inç AMOLED ekranın kullanılması ve Kirin 985 gibi güçlü yonga setinin ihtiva edilmesi gibi özellikler yer alıyor. Bunların yanı sıra; dört kenarı kavisli bir ekranın bu cihazla sunulması bekleniyor. Çentik yerine delikli yapıların kullanılacağı cihazın; ultra geniş, normal ve telefoto olmak üzere 3D Tof yani time of flight teknolojisi olarak bilinen periskop’un 4 ayrı kamerada kullanılması bekleniyor. 55 W kablosuz quick charging ile sunulması beklenen telefonun 4.200 mAh pil gücü ile satışa sunulması bekleniyor.

Huawei Mate 30 Pro‘nun satışa sunulması için yaklaşık 5-6 ay bulunuyor. Bu süre içerisinde RAM ve Dahili bellek olmak üzere birçok detayı sizlerle resmi ağızlardan alacağımız duyumlara göre paylaşacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.