TechnoSehir

Haftanın En Etkileyici 5 Android Uygulaması

Haftanın En Etkileyici 5 Android Uygulaması

Dünya’nın en çok kullanılan işletim sistemi Android için tasarlanan birbirinden etkileyici ve yararlı uygulamaları sizler için derlediğimiz yazımızda, ücretli ve ücretsiz 5 uygulamayı her hafta sizlerle paylaşmak istedik. Hem işinizi görecek hem de işlerinizi oldukça kolaylaştıracak olan uygulamalara yer vermeye özellikle çalışacağımız bu kategorimizde, aynı zamanda sizden gelecek olan istekleri de burada paylaşacağız.

Haftanın 5 Android uygulamaları serimizde, ücretli olanları özellikle belirteceğimiz uygulamaların yanı sıra daha çok ücretsiz ya da uzun süre demo kullanımlı olanlara yer vereceğiz. Umarım her alanda işinizi görecek ve “keşke daha önce bu uygulamaları edinseydim” diyeceğiniz uygulamalar olur. Ve tabii ki lütfen yorum kısmından isteklerinizi ve önerilerinizi paylaşınız. Bu sayede bizim fark edemediğimiz ama takipçilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacakları uygulamaları da paylaşmış olacağız. Eğer hazırsanız işte Bu Haftanın En Etkileyici 5 Android Uygulaması…

1Weather (Ücretsiz)

Eğer sıkı bir hava durumu takipçisi iseniz; 1Weather tam size göre bir uygulama. Günlük ve anlık hava tahminlerinin yanı sıra 12 haftaya kadar istatistiklerin de yer aldığı panel ile Hava Durumu takibini sadece birkaç tıkla ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Radar ve diğer görsel efektler ile donatılmış keyifli bir uygulama olan 1Weather ile harika bir deneyim yaşayacaksınız.

 

Oldukça mükemmel şekilde tasarlanmış arayüzü ve widget tasarımı ile bu uygulamayı edinmek sizin için büyük bir ayrıcalık olacaktır. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulamanın bazı özel alanlarını kullanmak için aylık 1.99 Dolar ödemek zorundasınız.

Google Drive (Ücretsiz)

Harddisk, SD kartlar ve diğer depolama araçlarını bir köşeye atmanın vakti sizce de gelmedi mi? İşte Google Drive ile bunu daha zahmetsiz ve daha kolay şekilde yapabileceksiniz. 15 GB gibi dev bir alana hükmedebileceğiniz bu uygulama sayesinde, fotoğraflarınız, mesajlarınız, videolarınız ve diğer paylaşımlarınızın tümünü uzun süre muhafaza edebileceksiniz. Bunun için size özel oluşturulan Google Dokümanlar, Google E-Tablolar, Google Slaytlar, Google Foto, Gmail, Google Takvim ve Google Keep’i kullanabilirsiniz.

Google Maps (Ücretsiz)

Navigasyona olan bağımlılığımız her geçen gün daha da artmaktadır. Özellikle karmaşık bölgeleri bulmak ve de kısa bir sürede bunu başarmak gerekiyorsa; bu durumda imdadınıza Google Maps anında yetişecektir. Oldukça kolay kullanımı ve reklamdan arındırılmış ara yüzü ile harika bir deneyim yaşayacağınız bu uygulamaya ücretsiz olarak Google Play üzerinden sahip olabilirsiniz.

Google Maps sayesinde; ilgi çekici yerlere, trafik verilerine, duraklara veya benzin istasyonlarına kolaylıkla güzergah bulabileceksiniz.

Google Assistant / Google Feed / Google Search (Ücretsiz)

Amazon Alexa henüz yokken ben vardım diyen harika bir uygulama olan Google Assistant, sizin için tüm işlerinizi yönetmenize yardımcı olacak harika bir Android uygulamasıdır. Doğum günü ve diğer özel gün tarihlerinin anımsatılması, yapmanız gereken işlerin yaklaşama süreleri, planlarınızın durumu ve bütçenizin kontrolüne kadar hemen hemen her şeyinizi bu sevimli Asistana emanet edebilirsiniz.

Google Play Müzik, YouTube Müzik ve YouTube (Aylık 9-19 Dolar)

Biraz maliyetli bir uygulama olsa da keyifli zaman geçirmek isteyen kişiler için tasarlanmış olan bu uygulama sayesinde size özel bir alanı videolar, müzikler ve geyikler için ayırabilirsiniz. Ayık ödemeyi Kredi Kartı ya da diğer ödeme kanalları üzerinden yapabileceğiniz bu uygulamayı Google Play üzerinden satın alabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman uygulamayı indirebilir ve keyifli müzikleri hemen dinlemeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda can sıkıcı Youtube reklamlarına da bu sayede son verebilir ve arka planda Youtube videolarının devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Yukarıda sizler için derlediğimiz en etkileyici 5 Android uygulamasına yer verdik. Halen tam olarak istediğiniz yukarıdakilerden biri değilse lütfen takipte kalın ve her hafta burada paylaşacağımız uygulamalardan sizin için etkili olacağını düşündüklerinizi burada bulacağınıza emin olun. Keyifli günler…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.