Kapat

GTA 5’te Silah Yetenekleriniz i Nasıl Geliştirirsiniz | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

GTA 5’te Silah Yetenekleriniz i Nasıl Geliştirirsiniz

Anasayfa
Oyun GTA 5’te Silah Yetenekleriniz i Nasıl Geliştirirsiniz

gta-5-te-silah-yetenekleriniz-i-nasil-gelistirirsiniz

Oyun üzerinde yer alan birden fazla etkili silahlar ile düşmanları yok edebiliyorlar. GTA serisi tüm oyunlarda geliştirme özelliği bulunuyor. Örnek vermek gerekirse bu silahı kullanırken yetenekleriniz gelişiyor böylece yapılan atışlarda nişan almalarınızda bir adım daha öne çıkıyor.
Bu duruma geçiş yapabilmek için ilk olarak silah dükkânına geçmeniz gerekiyor. Harita üzerinde yer alan tabanca işaretine gideceksiniz. Dükkanda iki adet tabanca şekli bulunuyor. İkisi de birbirinden farklı durumda. Koyu renkten diğeri ise koyu tabanca simgesi beyaz çerçeve içerisinde yer alıyor. Beyaz çerçeveye olana gideceksiniz. Dükkana girdiğiniz zaman diliminde sola döneceksiniz. E tuşuna bastığınızda zaman kulağınıza sesten korunmak adına bir kulaktık takacaksınız. Bu alanda ise tek tek sert atışlar yaparak becerilerinizi geliştireceksiniz. Bu şekilde silah kullanma yeteneğiniz bir adım daha öne gidecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Microsoft Edge Tarayıcı için Eklenti Desteği Yapılıyor

İnternet tarayıcıların eklenti desteğini sunması birçok kullanıcı için çok büyük önem arz ediyor. Bu destek sayesinde tarayıcıya yeni özellikler sağlıyor...

Kapat