Kapat

Google Maps, Artık Apple Watch’ta | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Google Maps, Artık Apple Watch’ta

Anasayfa
Yazılım Google Maps, Artık Apple Watch’ta

google-maps-artik-apple-watch-ta
Haberler ve Hava Durumu uygulamasında Apple Watch sürecine destek veren Google, Şimdi de Google Maps uygulamasına Apple Watch desteğini ekledi.

4.11.0 sürümüyle birlikte Apple Watch desteğine kavuşan uygulamalarda kullanıcılar iPhone üzerinde arama yaptıkları adres bilgilerini Apple Watch üzerinde görebiliyor.

Uygulama üzerinde ev ya da iş adresleri Apple Watch uygulaması üzerinde rota bilgileri olark kullanıcılara sunuluyor. Pek tabii Apple Watch’ta ev ya da iş adresleri hakında bil edinebilmesi için iOS uygulamasında bu adreslerin çok daha öncesinde tanımlanması gerekiyor. Ev ya da iş adresi daha öncesinde tanımlı durumda değilse kullanıcıların ilk etapta iOS uygulamasını üzerinde Google hesaplarıyla giriş yapmaları ve ardından da AYarlar kısmına erişim yaparak ev ya da iş adreslerini tanımlaması gerekiyor. Google Maps uygulamasını üzerinde iOS ya da Apple Watch’ta kullanmak için ABD App Store hesabının olması gerekiyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Apple Watch 2 ne zaman geliyor?

İddialara göre Apple Watch’un ikinci neslinin çıkışı çok da uzak değil. Apple’ın akıllı saati Watch çıktığı andan itibaren büyük ilgiyle...

Kapat