Kapat

Galaxy Note 6’da 6GB RAM!

Anasayfa
Mobil Galaxy Note 6’da 6GB RAM!

Samsung tarafından alınan bir karar ile Galaxy Note 6’nın daha erken bir tarihte kullanıcılara sunulacağı öğrenilirken cihaz hakkında detaylar da gelmeye başladı.

Samsung’un Galaxy S7 serisi sonrasında yeni amiral gemisi Galaxy Note 6 için iddialar arka arkaya gelmeye başladı. Ağustos ve Eylül aylarında satışa çıkarılması beklenen Galaxy Note 6’nın Temmuz ayına çekildiği öğrenilirken telefon için detaylar da öğrenildi.

Cihazda Snapdragon 823 işlemci kullanılmış durumda. Kişilerin güçlü işlemcinin yanı sıra 6 GB Ram ile desteklenen telefon sayesinde yüksek bir performans sağlaması beklenirken özellikle suya ve toza dayanıklı olması da telefonun çok daha uzun süre kullanılmasını sağlayacak. Gerek tasarım gerek donanım açısından Samsung yine kusursuz bir telefon modeli sunmayı amaçlarken Samsung Galaxy S7 serisi sonrasında yakalanan başarının tekrarlanması Samsung Galaxy Note 6 ile amaçlanıyor.

Telefon için her ne kadar donanım ve özellikler hakkında bilgi sahibi olunsa da en çok merak edilen konulardan bir tanesi de batarya. Kullanıcıların batarya konusunda akıllı cihazlarda çok sorun yaşadığı ve bu nedenle yeni cihazlarda batarya konusunda iyileştirmelerin yapılması beklenirken Samsung’un bu konuda nasıl bir hamle yapacağı ve kullanıcılara nasıl bir yenilik sunulacağı merak ediyor. Samsung Galaxy Note 6’nın batarya konusunda nasıl bir seçim yapılacağı hakkında bilgi edinilmiş değil.

Önceki yazıyı okuyun:
Android 7.0 Nasıl Gelecek? Beklentiler Ne?

Google tarafından piyasaya sürüldükten çok kısa bir sonra büyük bir popülerlik kazanan ve pek çok akıllı telefonda kullanılan Android işletim...

Kapat