Kapat

Facebook’tan Bir Hamle Daha!

Anasayfa
Sosyal Medya Facebook’tan Bir Hamle Daha!

Facebook’tan bir hamle daha

Kurulduğu yıldan bu zamana kadar sürekli bünyesine kattığı dev sosyal medya platformlarıyla büyüyen ve dev bir şirket haline gelen facebook bu kez yeni bir platformu daha satın alarak büyümeyi devam ettiriyor.

Facebook dev sosyal medya platformları WhatsApp, İnstagram’ı satın aldıktan sonra To be Honest uygulamasını da satın aldı.

To be Honest uygulaması 5 milyon kullanıcısı bulunuyor ve bu hamleyle sosyal medya platformdaki kullanıcı sayısını ve Facebook kullanıcısı olmayanları da bünyesine katmayı amaçlıyor. Bildiğiniz üzere Facebook Snapchat’i satın almak istemiş ancak başarısız olmuştu. Bu yüzden Facebook Snapchat’taki özellikleri Facebook, WhatsApp ve İnstagram uygulamalarına kazandırmıştı.

Mark Zucberg ve ekibi, sosyalmedya platformlarını satın alarak internet dünyasında sosyal medyanın babası benim der gibi kullanıcı sayısını artırmak, elinde tutmak ve büyümeyi devam ettiriyor.

To be Honest uygulaması kullanıcıların birbirlerine soru sorma imkanı veren ve kullanıcıların kimlik bilgilerini gizleyerek bu imkanı sağlayan bir uygulama.

TBH uygulamasını Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Akıncı 1 Akınsoft
Akınsoft Türkiye’de İlk İnsansı Robot seri üretimine Konya’da Başladı

2015 yılında Türkiye'de ilk insansı robot fabrikasının temellerini atan Yazılım Şirketi Akınsoft Konya'da Türkiye'nin ilk insansı Robot Üretimine başladı. İlk...

Kapat