TechnoSehir

Facebook Video Nasıl İndirilir?

Facebook da yer alan sevdiğimiz videoları arşivimize eklemek istediğimizde videoya ait herhangi bir indirme linki olmadığından bu işlemi kullanıcılar farklı yöntemler kullanarak yapmaktadır. Bir çok yöntem olmasına rağmen kullanıcılar en basit bir şekilde videonun nasıl indirileceğine dair bilgi sahibi edinme çabasına giriyor. Bizlerde sizler için basit bir şekilde program aracılığı olmadan Facebook üzerindeki videoları nasıl indirebileceğinize dair bu içeriği hazırladık.

Programsız Facebook Video indirme

Öncelikle Facebook’ta yer alan indireceğiniz video oynarken video üzerine sağ tıklayıp “Mevcut zamandaki video URL’sini kopyala” seçeneğine tıklayın ve ardından yeni bir sekme açıp adresi yapıştırın. Daha sonra www ekini silin ve yerine mbasic olarak değiştirin. Karşınıza gelecek olan videoyu oynatın ve üzerinde sağ tıklayıp “Video olarak kaydet…” seçeneğine tıklayın. İzlediğiniz videoyu bilgisayarınıza indirmiş olacaksınız.

 

Online Facebook Video İndirme Yolları

Getfvid

Online olarak indirebileceğiniz bir platform olan getfvid anasayfasında yer alan URL kısmına yukarıda bahsettiğimiz facebook video üzerine sağ tıklayıp “Mevcut zamandaki video URL’sini kopyala” dedikten sonra getfvid üzerindeki url kısmına yapıştırın ve İndir butonuna tıklayın. Daha sonra video ekrana getirilecek ve sağ da yer alan İndirme seçeneklerinden birini seçerek videoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sizler hangi yöntemlerle facebook videolarını indiriyorsunuz? Bizimle paylaşır mısınız?

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.