Kapat

Facebook Sohbet Uygulamasıyla Geliyor!

Anasayfa
Haberler Facebook Sohbet Uygulamasıyla Geliyor!

Facebook Yeni bir Sohbet uygulamasının geliştirdiği belirtilirken, geliştirilen bu sohbet uygulamasının adının Room adını alacağı belirtiliyor.

Facebook son dönemlerde kendi sistemlerini geliştirmenin yanı sıra yeni uygulama ve sosyal ağlarla da piyasaya giriş yapıyor. Konuyla ilgili son örnek Room adı verilen yeni bir sohbet uygulaması olurken, daha çok grup sohbetlerinin yapılacağı bu uygulama için test süreçleri başlatıldı.

Chat Odaları Oluşturulacak!

Room ile birlikte kişilerin farklı gruplar oluşturabileceği ve aynı zamanda sohbet odaları ile yeni kişilerle de tanışabileceği açıklandı. Yeni kişilerle tanışmak isteyen kişiler için Room uygulaması oldukça ideal duruyor. Üstelik bu sistemin Facebook tarafından geliştirilmiş olması, kişilere güven sağladığı için chat konusunda daha çok Room uygulamasının tercih edilmeye başlandığı görülebilir.

Şu anda detaylı bilgiler elde edilemese de önümüzdeki günlerde yeni uygulama için tanıtımın yapılması bekleniyor.

Testler Başlatıldı

Facebook tarafından geliştirilen Room için şu anda çeşitli test çalışmalarını yapılıyor. Testler sonrasında Beta versiyonları ile kullanıcılara da sunulması beklenen uygulama stabil hale gelene kadar piyasaya sunulmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye 80 Bin Akıllı Kamera ile Ankara’dan İzlenecek

HAVELSAN, darbe girişiminden sonra düğmeye bastı. Tüm Türkiye 80 bin akıllı kamerayla Ankara’dan izlenebilecek. Hava Elektronik Sanayii (HAVELSAN) Genel Müdürü...

Kapat