Kapat

Facebook Messenger iOS 9a ve Apple Watcha Uyarlandı | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Facebook Messenger iOS 9a ve Apple Watcha Uyarlandı

Anasayfa
Giyilebilir Teknoloji Facebook Messenger iOS 9a ve Apple Watcha Uyarlandı

facebook-messenger-ios-9a-ve-apple-watcha-uyarlandi
Facebook Messenger iOS 9a ve Apple Watcha Uyarlandı

Apple Watch’a uyarlanan uygulamalar arasına Facebook Mesennger de girdi. Detaylar haberimizde.

Eylül ayının içerisinde Apple büyük lansmanı gerçekleşti. Amiral gemiler iPhone 6S ve iPhone 6S Plus tanıtıldı. Bu telefonların yanında Apple Watch ve Apple Tv de yenilendi. Aynı zamanda iOS 9 da bu lansman sonrasında indirmeye sunuldu.
Apple Watch hakkında yapılan kötü haberlerin bazılarında çok az uygulamaya destek verdiği belirtiliyordu.  Facebook bunu dikkate aldı ve Messenger uygulamasını akıllı saatin içerisine soktu. Artık çok rahat bir şekilde bileğinizde ki saatten Facebook Messenger uygulamasına girip arkadaşlarınızla görüşebileceksiniz. Klavye olmadığı için sadece hazır mesajları, ifadeleri ve ses kayıtları yollayabiliyorsunuz. Sadece son 10 görüşmeyi gösteren uygulama, daha önce ki konuşmalara ulaşamıyor. Büyük ihtimalle ilk güncelleme ile bu destek Force Touch özelliği sayesinde gelecektir.

circle-applewatch[1]

Messenger uygulamasına gelen güncelleme sadece Apple Watch’ı kapsamıyor. Aynı zamanda iPhonelara da yenilikler geldi. Artık cihazların içerisinde Spotlight üzerinden Messenger araması yapılabiliyor. Yani Messenger iOS 9 ile beraber gelen çoklu görev işlerine de destek veriyor. Güncellenmiş halini indirmek isteyenler Apple Store’a girebilir. Bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Japonlar Çıldırdı: 915 PPI Ekran!

Japon firması Japan Display tanıttığı ekran ile beraber gözleri üzerine çekti. Ekranın PPI değeri tam olarak 915! Detaylar haberimizde. Televizyon,...

Kapat