TechnoSehir

Facebook Eski Sevgilinizi Unutturacak Özellik

Facebook Eski Sevgilinizi Unutturacak Özellik

facebook-eski-sevgilinizi-unutturacak-ozellik

Facebook artık sevgili acılarını dindirmek için etkili bir sistemi kullanıma sundu.

Kullanıcıların istemediklerini gönderileri göstermemek ve onları mutlu etmek için de çaba gösteren Facebok, Çok yeni bir özelliği daha devreye sokmaya hazırlanıyor. Facebook’un geliştirdiği sistem sayesinde artık eski sevgilinizin gönderilerini görmek zorunda değilsiniz.

 

Eğer Facebook üzerinde devamlı olaraktan eski sevginizin gönderilerini görünüyor veya onunu sizin görmesinden rahatsız oluyorsanız Facebook bunu engellemek için de kolay bir yol sunacak. Gönderiler haber kaynağı içerisinde kaldırılabilecek ya da eski sevgilinizin sizin kişisel bilgilerinizi görmesini engelleyebilecekleri. Esasında bu özellikler Facebook’ta uzun süredir bulunuyor ya da bir kişinin sizle ilgi neler görebileceğini açıklıyor.

 

Fakat Facebook’un yeni sistemi bu gizlilik ayarlarını sadece birkaç küçük dokunuşla gerçeklemesine olanak sağlıyor. Tabii eski sevgilinizi Facebook’tan kaldırmak için tek bir dokunuş ile kaldırmanız yeterli olduğunu düşünürsek bu özelliğinde ne kadar gerekli olup olmadığını tartışabilir. Şimdilik Amerika’da test edilen özelliğin ileride tüm dünyada aktif hale gelmesi bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.