Kapat

Facebook Eski Sevgilinizi Unutturacak Özellik | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Facebook Eski Sevgilinizi Unutturacak Özellik

Anasayfa
Sosyal Medya Facebook Eski Sevgilinizi Unutturacak Özellik

facebook-eski-sevgilinizi-unutturacak-ozellik
Facebook artık sevgili acılarını dindirmek için etkili bir sistemi kullanıma sundu.

Kullanıcıların istemediklerini gönderileri göstermemek ve onları mutlu etmek için de çaba gösteren Facebok, Çok yeni bir özelliği daha devreye sokmaya hazırlanıyor. Facebook’un geliştirdiği sistem sayesinde artık eski sevgilinizin gönderilerini görmek zorunda değilsiniz.

 
Eğer Facebook üzerinde devamlı olaraktan eski sevginizin gönderilerini görünüyor veya onunu sizin görmesinden rahatsız oluyorsanız Facebook bunu engellemek için de kolay bir yol sunacak. Gönderiler haber kaynağı içerisinde kaldırılabilecek ya da eski sevgilinizin sizin kişisel bilgilerinizi görmesini engelleyebilecekleri. Esasında bu özellikler Facebook’ta uzun süredir bulunuyor ya da bir kişinin sizle ilgi neler görebileceğini açıklıyor.

 

Fakat Facebook’un yeni sistemi bu gizlilik ayarlarını sadece birkaç küçük dokunuşla gerçeklemesine olanak sağlıyor. Tabii eski sevgilinizi Facebook’tan kaldırmak için tek bir dokunuş ile kaldırmanız yeterli olduğunu düşünürsek bu özelliğinde ne kadar gerekli olup olmadığını tartışabilir. Şimdilik Amerika’da test edilen özelliğin ileride tüm dünyada aktif hale gelmesi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook, Güvenlik Durumu Kontrolü’nü Neden Yalnızca Paris İçin Kullanıma Sundu?

Facebook, Safety Check (Güvenlik Durumu Kontrolü) aracını başka şehirlerde de benzer saldırılar olmasına rağmen neden yalnızca Paris için aktive etti?...

Kapat