TechnoSehir

En iyi Video ve Ses Dosyası indirme Programı Youtube ByClick

En iyi Video ve Ses Dosyası indirme Programı Youtube ByClick

Sosyal medya siteleri üzerinde milyonlarca video bulunmaktadır. Günlük olarak milyonlarca kullanıcı ise sosyal medyada  vakit geçirmektedir. Popüler sitelerde  izlediğiniz videoları veya sevdiğiniz arka plan ses dosyalarını en kolay yönden indirmek istediğinizde, internet üzerinden bir çok Program ve online dönüştürme yapan web sitelerine başvururuz.

En kolay ve pratik yönden işimize yarayan en iyi yöntemleri arama çabasına gireriz. Technosehir olarak size burada kendi denediğimiz ve beğendiğimiz bir programı tavsiye ederek incelemelerde bulunacağız.

İzlediğiniz videoyu En kolay şekilde dilerseniz ses dosyası dilerseniz videoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Dilerseniz hızlı bir şekilde kullanacağımız programdan bahsedelim.

En iyi ve en kolay yönden Sosyal Medya üzerindeki videoları indirebileceğiniz YoutubeByClick adlı programın, Free ve Premium sürümleri mevcut. Bir çok özelliği 60 günlük deneme sürecinde kullanma şansına sahipsiniz. Bu süre bittikten sonra yazılım malesef kısıtlanıyor. Free sürümde video ve ses formatlarında tek tip indirme (.Mp4 ve .Mp3) seçenekleri mevcutken, Premium sürümünde ise birden fazla formatta (Video : Mp4, Flv, Avi, Webm, 3gp, Wmv, Mkv Ses : Mp3, Wav, AAC,M4A) seçenekleriyle indirme işlemi yapabiliyorsunuz. İndirme kalitesi olarak, “En İyi“, “Normal“, “Özel” seçenekleri bulunan programda Free sürümde sadece “Normal” seçeneği aktifken diğer seçenekler ve özellikler Premium sürümde aktif olmaktadır. 

Yapmanız gereken bu programı bilgisayarınıza indirip kurmak ve ardından Youtube veya diğer Sosyal medya mecralarında bulunan videoları izlemeniz. Program otomatik olarak izlediğiniz videoyu algılayıp size seçenek sunmakta ve dilediğiniz şekilde video veya ses dosyası olarak indirme işlemini başlatma olanağı sağlamakta.

 

Diğer güzel bir özelliklerden biri ise Youtube üzerindeki oynatma listesinde yer alan tüm videoları indirebiliyor olmanız. Tek yapmanız gereken oynatma listesine tıklayıp ekrana gelen seçenekteki formatlardan birini seçerek indirme işlemini başlatmanız. Bu işlemi  manuel olarak linki kopyalayıp programda gerekli yere yapıştırdıktan sonra indirme işlemini başlatmanız gerekiyor. Çoklu indirme işlevine sahip programda birden fazla video indirebilirsiniz.

YoutubeByClick adlı programın indirdiğiniz ses dosyalarında kesme işlemi, Tek tıkla oynatma listesindeki videoları, HD ve 4K kalitedeki videoları, istediğiniz formatta video ve ses dosyalarınızı, birden fazla desteklenen popüler sitelerdeki videoları indirme gibi özelliklere mevcut.

Programın Desteklediği En Popüler Siteler

Youtube, Facebook, Twitter, Vimeo, Dailymotion, İnstagram, Myvideo, Flickr, İzlesene, Tumblr, Rutube, Metacafe, Viki gibi popüler sosyal medya sitelerindeki videoları ve müzikleri kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Bazı sitelerde hem video hem ses dosyası indirilebilirken, bazı sitelerde ise sadece videoları indirebiliyorsunuz.

Videolar Nasıl İndirilir?

YoutubeByClick programını buradan indirerek bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.Kurulum bittikten sonra programı çalıştırın. Daha sonra web tarayıcınızda desteklenen web sitesine gidin. Örneğin youtube üzerinde bir video açın ve sağ alt köşede açılan pencerede size Video veya ses dosyası seçeneklerinden birini seçerek indirme işlemini başlatın. Bu işlemi tarayıcınızın adres çubuğundaki adresi kopyalayarak (Ctrl+C), ekrana gelen pencereden de yapabilirsiniz. İndirme durumunu program üzerinden takip ederken diğer indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

YoutubeByClicks Premium Fiyatı

Programı 1 yıllık veya sınırsız olarak iki seçenekte satın alabiliyorsunuz. 1 yıllık fiyatı 3.99 $ sınırsız olarak kullanmak için 10 $  ödemeniz gerekmektedir. Program şuanda %50 indirimli olarak sınırsız versiyonunu 4,99 $ satın alabilirsiniz. Çok pahalı olmayan Premium sürümünü kullanmanız size daha keyifli bir indirme olanağı sağlayacaktır.

 

Sorularınızı yorumlardan bize iletebilirsiniz. Programla ilgili detaylı Video incelemesini bu içerik altında paylaşıyor olacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.