Kapat

Emoji Keyboard’la Tüm Emojilere Parmaklarınızın Ucunuzda | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Emoji Keyboard’la Tüm Emojilere Parmaklarınızın Ucunuzda

Anasayfa
Donanım Emoji Keyboard’la Tüm Emojilere Parmaklarınızın Ucunuzda

emoji-keyboard-la-tum-emojilere-parmaklarinizin-ucunuzda
Anlık mesajlaşma uygulamaları Yıllardır hayatımızda önemli olan anlarının da arka planı olma görevi görüyor.

Haberleşmek, Geyik Yapmanız ve randevulaşmak için de telefon emek yerine de bu uygulamaları kullanılıyor; Tablet, Telefon ya da bilgisayarımızın da her an bu uygulamalarından en az birini açık tutabiliyor. Tabii bu yazışma sürecinde ne kadar çok sevdiğimiz için yılların içinde kendimizin ifade etme şeklimiz haline ulaşan emojiler dikkatleri çekiyor.

emoji-keyboard2[1]
Emojilerin hayatımıza girmesiyle birlikte konuşmalarımızı şekillendirilebiliyor. Ağlayan surat, Dans eden kız ek olarak alkışlayan ek ve envai çeşit gülücük mesajlarınıza koyabileceksiniz. Bu tarz bir şeye ulaşmak için artık yeni bir alternatif bulunuyor: Emoji Keyboard.

Her halinden beli olmuş olduğu ibi Emoji Keyboard, Her harfin üzerinde bir adet yerleştirilmiş olan klavye. Tek bir hareket üzerinde kalp, Bir hayrete düşen bir sura yapmak için EmojiWorks’un kablosuz klavye serisinden de bir tanesini seçebilirsiniz. Geliştirilen klavyenin fiyatı ise 79,95 dolarlık fiyatla ön siparişe çıktı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
YouTube 3 boyutlu video desteğine kavuştu!

YouTube 3 boyutlu video desteğine kavuştu! İnternetin önemli video platformlarından birisi olan YouTube, yeni bir özelliğe daha kavuştu. YouTubetarafından duyurulan...

Kapat