TechnoSehir

Efsanevi Telefon Nokia 3310 geri döndü!

Efsanevi Telefon Nokia 3310 geri döndü!

Geçtiğimiz haftalarda basına yansıyan efsanevi telefon Nokia 3310 yenilenerek MWC 2017’de karşımıza çıktı. Görüntü olarak tasarım çizgileriyle 17 yıl önceki tasarıma benzeyen 3310 yine sahalarda.

Bir çok kullanıcı ve bizde şu zaman diliminde Dokunmatik ekran ve Android işletim sistemine sahip yenilenmiş bir Nokia 3310 beklemiyorduk değil. Ancak HMD Global yani Nokia Firmasının sahibi karşımıza bilinen Nokia 3310 tasarımına benzer ve tuşlu telefonu piyasaya sundu. Nokia Series 30+ işletim sistemine sahip 2.4 inç TFT 240 x 320 QVGA ekran ve 2MP kamerayla, 16 MB dahili Hafızası, microSD kart desteği ile 32 GB kadar artırılabilir hafıza desteği bulunan 3310 da yaklaşık 1 aya kadar bekleme süresi ve 22 saat konuşma süresiyle pil canavarı olduğunu da aktarabiliriz.

Cihazın belirlenen Fiyatı 52 Dolar olup Türkiyede satışa sunulacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor.

Diğer önemli diyebileceğimiz özelliklerden biride Efsanevi yılan oyunu olan Snake’nin yeni sürümü cihazla birlikte sunulmuş durumda.

Piyasaya bakacak olursak aslında Nokia nın bu atağı hiçte fena değil çünkü piyada halen tuşlu telefon talebi bulunuyor. Türkiyede satışı oacakmı bilinmiyor ancak satışa sunulursa taleplerin muhakkak olacağına inanıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.