Kapat

Battlefield için Yeni Bir Versiyon | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Battlefield için Yeni Bir Versiyon

Anasayfa
Oyun Battlefield için Yeni Bir Versiyon

battlefield-icin-yeni-bir-versiyon-haberi-geldi

Battlefield oyunun baktığımız da en eski serisi olarak karşımıza çıkan aynı zaman da yer yıl piyasaya sürülmüyor ve bir aç yıl içerisinde hazırlanarak karşımıza çıkıyor.

Bu duruma baktığımız da firmanın çok daha uzun süreç içerisinde daha da başarılı olan oyunlar geliştirmesine imkan sağlıyor aynı zaman da bu güzel günler içerisinde eski kaldı ve Call of Duty’nin her yıl çıkarılan bir oyunlara cevap vermek isteyen EA, Bundan sonra birkaç yıl içerisinde öne her yıl yeni Battlefield çıkarmak istediklerini açıklamıştı. Firmanın yatırımcıları üzerinden gerçekleştirmiş olduğu son toplantı üzerinde yeni Battlefield oyunun olarak yolda olduğunu açıkladı.

Toplantı çerçevesi üzerinde 2016 yılı içerisinde firmanın geliştirmek olarak olduğu oyunların ne olduğu hakkında sorusunu yanıt veren EA CFO’su Blake Korgens, Önümüzdeki yıllar içerisinde konsollar ve PC için de yeni bir Battlefield oyunun da geleceğini açıklamış durumda. FPS oyunlarını bu sıralar ağırlıklı olarak verdiklerinin dikkatini çeken Jorgensen, Bu yıl Star Wars Battlefront ve gelecek yıl içerisinde yeni bir Battlefield oyunun geleceği açıkladı.
[kirmizibuton]KAYNAK[/kirmizibuton]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir