TechnoSehir

Avengers (Yenilmezler) Serisinin Son Filmi Sinemalarda, Avengers: Endgame

Avengers (Yenilmezler) Serisinin Son Filmi Sinemalarda, Avengers: Endgame

 

Amerika’nın, Dünya sinema ve roman sektörüne kazandırdığı uzun soluklu epik yapıtlarından Avengers, serinin son filmi olan Avengers: Endgame ile sinema severlerle buluştu. 24 Nisan’da Çin’de sinema severler ile buluştuktan sonra 26 Nisan’da ABD ve Birleşik Krallık’ta da gösterime girmişti. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de de gösterime başlanan filmin şimdiden rekorları alt üst ettiğini söylemek gerek.

Fantastik-bilim kurgu tarzı filmin son zamanlarda yapılan reklamları ile birlikte büyük heyecan ve ilgi uyandırması, filmin şimdiden 1 milyon 318 bin seyirciye ulaşmasını sağladı. Bu rakam henüz 1 haftası dolmayan filmin, Türkiye’de gösterime giren en fazla gişe rakamını elde eden Yabancı Film unvanını da ele geçirmesini sağladı. Box Office Türkiye tarafından sağlanan verilere göre 30 Nisan tarihi itibari ile izleyici sayısı tam 1 milyon 318 bin 38.

Antony Russo ve Joe Russo tarafından yönetilen film, Kevin Feige tarafından Marvel Studio’larında yaptırılmış. Başrollerinde Robert Downey Jr., Josh Brolin, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Chris Pratt, Elizabeth Olsen, Benedict Cumberbatch, Evangeline Lilly, Karen Gillan, Anthony Mackie, Tom Holland ve Zoe Saldana gibi güçlü isimlerin yer aldığı film; Vision,Gamora,Hulk, Mantis, genç Örümcek Adam, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Doktor Strange, Star Lord, Thor, Black Panther, Maria Hill, Drax, Nick Fury, Nebula ve The Wasp gibi kahramanları barındırıyor.

Walt Disney tarafından dağıtılan film, ülkemizde de büyük ilgi gördü. Sonsuzluk eldivenini ele geçirmek isteyen iki farklı grubun hikayesini anlatan yapıtta, tüm kahramanların kendi özel güçlerini kullandığı gözleniyor. Mükemmel görsel efektler ile donatılan filmin harika aksiyon sahneleri ile büyüleneceksiniz. Kuantum bölgesinden çıkmaya çalışan ve bu arada birbirileri ile kıyasıya mücadele içerisine girişen Avengers ekibi ile Thanos’un ekibinin karşı karşıya gelmesi, sizi çok farklı bir atmosfere sokacaktır. Daha önce hiçbir şekilde evrenin kuantum bölgelerine tanıklık etmeyen Kaptan Amerika, Thor, Hulk ve Ant-Man’in maceralarını izleyeceğiniz filmin sonunda Avengers’ların Thanos’tan intikamını alıp alamayacağını heyecanla izleyeceksiniz. İyi seyirler…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.