TechnoSehir

Android Oreo 8.0 S8 Güncellemesi Türkiye’de!

Android Oreo 8.0 S8 Güncellemesi Türkiye’de!

Samsung Galaxy S8 için Android Oreo 8.0 Güncellemesi Sonunda Türkiyede Yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte cihazın arayüzü Samsung Experience 9.0 olarak güncellenerek yeni özellikleride beraberinde getirdi.

Güncellemenin boyutu yaklaşık olarak 1.3 GB büyüklüğünde olup S8 ve S8 Plus kullanıcıları bu güncellemeyi indirerek kullanabilirler.

Peki günceleme ile birlikte ne gibi özellikler geliyor buna bakalım.

Belirttiğimiz üzere Samsung arayüzü Experience 9.0’a yükseltilerek performans artırılarak bazı hatalarda beraberinde giderildi. Ayrıca güncellemede Quick Panel, Samsung Klavye, Smart View, Samsung Cloud, Samsung Dual Messenger özellikleri çok daha işlevsel hale getirildi.

Ana ekranda bulunan iconlar kullanılabilirliği artırıldı. İOS cihazlardakine benzer özellik getirilerek iconlar üzerine basılı tuttuğunuzda uygulama ile ilgili hızlı erişim ayarlarına ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca Samsung Klavye de yapılan değişiklikle GIF Klavye özelliği getirilerek GIF’ler gönderebilmenizi sağlar. Edge paneli iyileştirilerek yazı tipi boyutu, renk ve diğer ayarlar geliştirildi. Uygulamalar için 3 yeni Edge aydınlatma efekti ve renk kişiselleştirmeler eklendi.

[affiliate_news id=”3852″]

Oreo güncellemesi için Cihazınızın Ayarlar>Yazılım Güncelleştirme diyerek güncellemeyi indirebilirsiniz. Tavsiyemiz Güncellemeyi Wifi üzerinden yapmanız. Oreo’un keyfini çıkarın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.