Kapat

Android Oreo 8.0 S8 Güncellemesi Türkiye’de! | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Android Oreo 8.0 S8 Güncellemesi Türkiye’de!

Anasayfa
Yazılım Android Oreo 8.0 S8 Güncellemesi Türkiye’de!
Samsung S8 Oreao 8.0

Samsung Galaxy S8 için Android Oreo 8.0 Güncellemesi Sonunda Türkiyede Yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte cihazın arayüzü Samsung Experience 9.0 olarak güncellenerek yeni özellikleride beraberinde getirdi.

Güncellemenin boyutu yaklaşık olarak 1.3 GB büyüklüğünde olup S8 ve S8 Plus kullanıcıları bu güncellemeyi indirerek kullanabilirler.

Peki günceleme ile birlikte ne gibi özellikler geliyor buna bakalım.
Belirttiğimiz üzere Samsung arayüzü Experience 9.0’a yükseltilerek performans artırılarak bazı hatalarda beraberinde giderildi. Ayrıca güncellemede Quick Panel, Samsung Klavye, Smart View, Samsung Cloud, Samsung Dual Messenger özellikleri çok daha işlevsel hale getirildi.

Ana ekranda bulunan iconlar kullanılabilirliği artırıldı. İOS cihazlardakine benzer özellik getirilerek iconlar üzerine basılı tuttuğunuzda uygulama ile ilgili hızlı erişim ayarlarına ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca Samsung Klavye de yapılan değişiklikle GIF Klavye özelliği getirilerek GIF’ler gönderebilmenizi sağlar. Edge paneli iyileştirilerek yazı tipi boyutu, renk ve diğer ayarlar geliştirildi. Uygulamalar için 3 yeni Edge aydınlatma efekti ve renk kişiselleştirmeler eklendi.

Oreo güncellemesi için Cihazınızın Ayarlar>Yazılım Güncelleştirme diyerek güncellemeyi indirebilirsiniz. Tavsiyemiz Güncellemeyi Wifi üzerinden yapmanız. Oreo’un keyfini çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir