TechnoSehir

Android En iyi Müzik Çalar Uygulamaları

Android En iyi Müzik Çalar Uygulamaları

Android, akıllı telefon piyasasının 1 numaralı işletim sistemi olarak lanse edilmektedir. Ve her geçen gün bu işletim sisteminin desteklediği onlarca farklı uygulama ve program piyasaya sürülmektedir. Bunların çok büyük kısmı gerçek anlamda işe yararken ufak da olsa bir diğer kısmı ise tam bir vakit israfı ve kimi zaman para kaybı olabilmektedir. İşte biz de bu yazımızda ne vaktinizi boşa çıkaracak ne de cebinizden 1 kuruş dahi çıkaracak olan uygulamalardan; Android En iyi Müzik Çalar Uygulamaları başlıklı yazıyı kaleme aldık. İşte sizler için seçtiğimiz en iyi müzik çalar uygulamaları…

  1. PowerAmp

Google Play’de trend listesinin en tepesinde farklı arayüzü ve teması ile dikkat çeken PowerAmp gerçek anlamda tam bir kullanıcı dostu müzik çalar. Dilediğiniz uzantıda ki popüler müzikleri bu program ile açabilir ve istediğiniz zaman üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. Ücretsiz versiyonu sunulan programın bazı özellikleri için ücret ödemeniz istenebilir ama inanın ücretsiz kullanım her anlamda ihtiyacınızı görecektir.

  1. BlackPlayer

Listemizin 2 numaralı adayı olan BlackPlayer, basit ve şık tasarımı ile onlarca farklı uzantıda dilediğiniz müziği anında çalmanıza olanak sunar. Dilediğiniz müziğin giriş kısmına eklenti yapabilir ve arzu ettiğiniz müziği kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz şarkıları dilediğiniz zaman tekrar açarak dinleyebilirsiniz. 2018’in en başarılı uygulamalarından olan BlackPlayer için tek kuruş ödemeden Google Play’den indirebilirsiniz.

  1. Phonograph Müzik Çalar

Mükemmel bir görüntü ve ses efekti avantajı sunan Phonograph Müzik Çalar, hemen hemen tüm formatları desteklemektedir. Uygulamanın temasını ve ara yüzünü değiştirebilirsiniz. Bu uygulamayı Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğinizi ama bazı özellikleri için ücret ödemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Dilediğiniz zaman arka fonu özelleştirebilir ve yine arzu ettiğiniz zaman müzikleri kaydedebilirsiniz.

  1. GoneMAD Müzik Çalar

GoneMad Müzik çalar ile kolay arayüzü ve kolay kullanımı ile büyük avantaj sağlayacaksınız. Manuel Ekolyzer özelliğinin yanı sıra ses düzeltme ve otomatik ses dengesi ayarları ile de mükemmel bir deneyim yaşayacaksınız. Ayrıca dilediğiniz zaman uykunuz için ya da aygıtınızın pil gücü için yarıda bırakmak istediğiniz zaman ayarlamasını yapabilir ve bu sayede otomatik olarak uygulamayı kapatabilirsiniz.

  1. CloudPlayer

Chromecast desteği ve SuperSound özelliği ile dikkat çeken bu uygulama binlerce şarkıyı aynı anda tutma özelliğine sahiptir. Özelleştirilebilen ara yüzü ve tema desteği ile harika bir seçim yaptığınızı göreceksiniz. Aralıksız oynatma özelliğinin yanı sıra gömülü şarkı sözleri, uyku zamanlayıcısı ve 6 bantlı eco desteği ile daha iyisini zor bulursunuz.

  1. AIMP Müzik Çalar

Biraz zor bir kullanım ara yüzü olmasına rağmen oldukça şık ve kullanışlı bir Android uygulama olan bu müzik çalar sayesinde saatlerce aynı frekansta ve aynı kalitede müzikler dinleyebilirsiniz. Hayalinizdeki arşivi oluşturabilir ve dilediğiniz şarkı için efektler yapabilirsiniz.

Android aygıtlar için seçebileceğiniz ve Google Play üzerinden indirebileceğiniz En iyi müzik çalar uygulamalarına yazımızda yer verdik. Bu uygulamalar gerçekten de mükemmel özelliklere sahip, şık ve kullanışlı uygulamalardır. Eğer siz de hali hazırda bu uygulamaların dışında program kullanıyor ve bunlardan memnun iseniz lütfen aşağıda belirtiniz. Ve de bunun dışında yukarıda adı geçen uygulamalar ile tatsız anılarınız olduysa bunları da lütfen belirtiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

COPYRIGHT © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Bu Web Sayfası Click Bilişim (clickbilisim.com) Tarafından Hazırlanmıştır.