Kapat

Android 6.0 Çıkış Tarihi Belli Oldu | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

Android 6.0 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Anasayfa
Android Android 6.0 Çıkış Tarihi Belli Oldu

android-60-marshmallow-1443258646

Google’ın Android 6.0 Marshmallow güncellemesini ne zaman yayınlayacağı ve ilk olarak hangi modellere sunacağı belli oldu. İşte Android 6.0 Marshmallow çıkış tarihi!

Google, geçtiğimiz ay Android M güncellemesini resmiyete kavuşturmuş veyeni sürümün Android 6.0 Marshmallow olacağını açıklamıştı. Performansve stabilite artışlarının yanında yeni özellikler ile gelen Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin ne zaman çıkacağı hakkında bugüne kadar kesin bir bilgi bulunmuyordu. Kanada menşeli mobil operatör firması Telus, bugün Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin çıkış tarihini ve bu güncellemeyi ilk hangi modellerin alacağını açıklığa kavuşturdu

Android 6.0 Marshmallow Çıkış Tarihi
Telus’un aktardığı bilgilere göre Android 6.0 Marshmallow, 5 Ekimtarihinde yayınlanacak. Android 6.0 Marshmallow güncellemesini ilk etaptaNexus 5 ve Nexus 6 modelleri alacak. 29 Eylül tarihinde duyurulması beklenen LG Nexus 5X ve Nexus 6P modellerinin Android 6.0 Marshmallow ile gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

android-60-marshmallow

5 Ekim tarihinde yayınlanacak olan Android 6.0 Marshmallowgüncellemesini bakalım Android telefon üreticileri ne kadar süre içerisinde üst düzey modellerine sunacak?

[kirmizibuton]KAYNAK[/kirmizibuton]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir