Kapat

Acer Swift Tanıtıldı

Anasayfa
Donanım Acer Swift Tanıtıldı

IFA 2016’da Acer tarafından yeni bir modelin tanıtımı yapılırken, yeni modelin adı Acer Swift oldu.

IFA 2016 pek çok yeni cihaza ev sahipliği yaparken, yeni bir dizüstü modeli daha tanıtıldı. Tanıtım yapan marka bu sefer Acer olurken, Acer tarafından görücüye çıkarılan model Acer Swift, oldukça ilgi çekti. Bugüne kadar özellikle Lenovo ve HP’nin bilgisayar modelleri IFA 2016’da ön planda olurken, Acer tarafından yapılan tanıtım ile birlikte bu alanda yeni bir modele daha yer verilmiş oldu.

Acer Swift’te Neler Var?

Acer Swift ile ilgili yapılan tanıtımlarda en dikkat çeken detay Kaby Lake olarak adlandırılan işlemcinin kullanılması oldu. Acer Swift bu yeni teknoloji ile donatılırken, aynı zamanda inceliğiyle de dikkat çekti. İşlemcide yedinci nesil Intel Core versiyonları kullanılarak performansta üst düzey bir verim sağlanmış durumda.  Acer Swift serisi 4 farklı modeli barındırırken, kişiler 4 modelden istediğine sahip olabilecek. Özellikle ihtiyaçlara göre uygun bir cihazın satın alınması, 4 farklı seçeneğin sunulması sayesinde çok daha kolay olacak.

Acer Swift Versiyonları Neler?

Swift 1, Swift 3, Swift 5 ve Swift 7 adının verildiği modeller, yeni Acer Swift versiyonları olarak tanıtıldı. Cihazların donanımları ve teknik özellikleri farklı olurken, bu farklar fiyata da yansıyor. Tanıtımı yapılan cihazlar önümüzdeki günlerde satışa çıkartılacak.

VeTeknoloji

Önceki yazıyı okuyun:
HTC One A9s Resmen Geliyor!

HTC tarafından piyasaya sunulacak HTC One A9s modeli resmiyet kazandı. 2015 yılının başarılı modellerinden birisi HTC One A9 olurken, HTC...

Kapat