Kapat

5.000 mAh Kapasiteye Sahip Olan ZenFone Max Gün Yüzüne Çıkarıldı | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

5.000 mAh Kapasiteye Sahip Olan ZenFone Max Gün Yüzüne Çıkarıldı

Anasayfa
Mobil 5.000 mAh Kapasiteye Sahip Olan ZenFone Max Gün Yüzüne Çıkarıldı

5-000-mah-kapasiteye-sahip-olan-zenfone-max-gun-yuzune-cikarildi
Asus firmasını geride bıraktığımız Ağustos ayında bazı teknik özellikleriyle birlikte duyurusunu yaptığı ve Ekim ayında da piyasaya sürmeye planlarken ertelemiş olduğu 5.000 mAh kapasiteli ZenFone Max tüm detaylarıyla birlikte gün yüzüne çıktı.

Çok yakında satışa çıkması beklenen cihaz için Asus tarafından bir tanıtım filmi çıktı. Yayımı yapılan tanıtımı filminde beklendiği gibi ZenFone Max’in devasa pili öne çıkarılıyor. Yaklaşık olarak 5.000 mAh değerindeki pil toplamda 37,6 saat konuşma süresi, 22,6 saat video oynatma süresi ve 38 günde bekleme süresi sunuyor. Pilin en önemli özelliği ise başka cihazları şarj etmesi için powerbank olarak kullanılması.

zf-max-3-843x720[1](1) zf-max-4[1](1)
Pil özelliklerin dışında ZenFone Max giriş seviyesi teknik özeliklere sahip. Yaklaşık olarak 720P değerindeki 5.5” ekranla gelen cihaz üzerinde Snapdragon 401 CPU, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, 13 MP arka kamera ek olarak 5MP ön kamera bulunuyor. Android Lollipop sürümü üzerinde kurulu olan ZenUI arayüzüyle gelen cihaz üzerinde fiyat bilgileri henüz belli değil.

[kirmizibuton]KAYNAK[/kirmizibuton]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook’un Türkiye Ülke Direktörü; Derya Özkaya Matraş

Facebook, Derya Özkaya Matraş’ın yeni Türkiye Ülke Direktörü olarak atandığını duyurdu. Şirketin Londra ofisinde görev yapacak olan Matraş, Facebook bünyesindeki...

Kapat