Kapat

256 GB Dev Depolama Kapasitesi iPhone 7’de!

Anasayfa
Mobil 256 GB Dev Depolama Kapasitesi iPhone 7’de!

Apple tarafından üzerinde çalışmalar yapılan iPhone 7 için yeni bir iddia daha gündemde. Bu seferki haber ise cihazın depolama alanına yönelik.

iPhone 7 ile ilgili gündemde pek çok haber yer alırken, bu konuda son bir iddia da Weibo tarafından gündeme getirildi. iPhone 7 için gündeme getirilen konuda cihazın 256 GB gibi yüksek bir depolama alanı ile kullanıcılara sunulacağı belirtildi. Bugüne kadar iPhone modellerinde bu kadar yüksek bir depolama alanı tercih edilmezken, iPhone için özellikleri üst seviyelere çıkarmak isteyen Apple’ın bu konuda yeniliğe gideceği ve bu konuda depolama alanında da sınırları zorlayacağı tahmin ediliyor.

Çift Kamera Da Paylaşıldı

iPhone 7 için gündeme gelen bu iddialar ile birlikte cihazın çift kameralı olacağı tekrar yenilenirken bu konuda donanımların özel görüntüleri de elde edilmiş durumda. Weibo gündeme getirdiği bu iddiaları aynı zamanda fotoğraflarla da desteklerken,  kamera ile birlikte depolama alanında da iPhone 7 çok farklı bir deneyim sunacak.

NAND Flash Depolama

Weibo tarafından paylaşılan görüntülerde çift kameranın yanı sıra iPhone 7 için NAND flash depolama yongalarının da görüntülenmesi bu konuda heyecan yaratırken, depolama yongalarının markası Sandisk olarak görüntülendi. Bu donanımların her biri 256 GB’lık versiyonlar olurken, iPhone 7 ile birlikte depolama konusunda seçeneklerin arttırılacağı iddia edildi. Bu doğrultuda iPhone 7 modeli, 16, 64 ve 128 GB haricinde 256 GB depolama alanı sunulabilir.

Önceki yazıyı okuyun:
Asus Zenfone 3 Resmen Kullanıldı!

Asus tarafından 30 Mayıs tarihinde Tayvan'da tanıtılacak olan Asus Zenfone modellerinin bir kişinin elinde görüntülenmesi gündem yarattı. Asus tarafından uzun...

Kapat