Kapat

2018’de WhatsApp Kullanamayacak Telefonlar Hangisi? | Teknoloji Haberleri – Technosehir.com

2018’de WhatsApp Kullanamayacak Telefonlar Hangisi?

Anasayfa
Sosyal Medya 2018’de WhatsApp Kullanamayacak Telefonlar Hangisi?
WhatsApp Kullanamayacak Telefon Listesi

2018’de WhatsApp Kullanamayacak Telefonlar Hangisi?
WhatsApp bazı telefonlar için artık desteğini kesiyor, Peki bu telefonlar hangileri? İşte 2018 yılında WhatsApp kullanamayacak telefonların listesi.

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp 30 Haziran 2017 tarihi için almış olduğu kararı 31 Aralık 2017 tarihine ertelemişti.

WhatsApp 31 Aralık 2017 tarihinde bazı telefon modellerinde desteğini keseceğini duyurdu. Her geçen gün bir yenilikle karşımıza çıkan WhatsApp, artık eski telefonlarda kullanılamayacak. Gelen güncellemelerle birlikte eski telefonlarda yetersiz kalan donanım özelliklerinden dolayı kullanıcılar sıkıntı yaşayabiliyor. Dolayısıyla bu kararla birlikte WhatsApp artık o telefonlarda kullanılamayacak, haliyle WhatsApp kullanıcısı artık yeni bir telefon almanın zamanı geldi diyecek. Peki WhatsApp hangi telefon modellerinde kullanılamayacak buna bakalım.
WhatsApp resmi bloğunda yaptığı açıklamada bazı modeller IOS, Android, Windows , BBOS gibi işletim sistemlerini kullanan cihazlarıın 17 Aralık 2017 tarihinde desteğini keseceğini duyurarak, Nokia S40, Blackberry OS ve Blackberry 10, iPhone 3GS/iOS 6, Windows Phone 7, Android 2.1 ve Android 2.2 sürümleri, Nokia Symbian S60 model telefon ve işletim sistemlerinde desteğini belirtilen tarihte kesecek. Bununla birlikte WhatsApp kullanıcıların eski model telefonlarını başka modellerle değiştirmelerini ve işletim sistemlerinin güncelleyebilirlerse güncellemelerini tavsiye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Google Play En iyileri
Google Play 2017 Yılının En iyileri

Google Paly Store'de yer alan uygulamaların 2017 yılı için en iyiler listesini Google duyurdu. Google Play En iyi Film, Müzik, ...

Kapat