Kapat

19 Eylül’de Twitter Büyük Bir Yenilik Yapacak

Anasayfa
Haberler 19 Eylül’de Twitter Büyük Bir Yenilik Yapacak

Twitter artık tweetlerde fotoğraf, GIF, video, anket ve benzeri şeyleri karakter olarak saymayacak. Ayrıca yapılan alıntılarda 140 karakter sınırı içerisinde yer almayacak. Yeni uygulamalar ile beraber kullanıcılara bir esneklik sağlayacak.

Şirket ilk olarak fotoğrafları, videoları ve anketleri 140 karaktere dahil etmeyeceğini Mayıs ayında duyurmuştu. Ancak bu yenilik ile ilgili hiçbir tarih verilmemişti. Basın sözcüsü herhangi bir açıklama yapmadı.

Şirketin CEO’su Jack Dorsey Mayıs ayında 140 karakter sınırının etkileyeceğini arttırmak istediklerini ve bu özelliğin gelmesi için çok heyecanlı olduğunu açıklamıştı. Artık önümüzdeki haftadan itibaren çeşitli medya ekleri 140 karakter içerisinde yer almayacak olması oldukça sevindirici. Bunun yanında birine cevap olarak attığınız tweetler de yer alan kullanıcı isimleri de karakter sınırına girmeyecek.

Milliyet

Önceki yazıyı okuyun:
iPhone 7 Ne Kadar Dayanıklı?

Apple tarafından 7 Eylül tarihinde tanıtılan iPhone 7 modelleri, kullanıcılara ulaşamaya başladı. Çok kısa süre önce teslimatı başlatılan cihazlar için...

Kapat